Aktualności
 • 2017-06-20

  Uwaga, uwaga! Informacja przeznaczona zwłaszcza dla zabieganych i zapominalskich: 23 czerwca, w piątek, świętujemy Dzień Ojca. Pamiętajcie o życzeniach. Tych za Was nie wymyślimy i nie złożymy. Jeśli jednak potrzebny Wam pomysł na prezent na Dzień Ojca, chętnie pomożemy 😊. Ebooków i audiobooków, które będą doskonałym podarunkiem, w naszej księgarni nie brakuje. Jeśli więc zastanawiacie się, co kupić, nie traćcie czasu i zerknijcie, jakie książki elektroniczne polecamy. Pamiętajcie również o audiobookach. Wasz tata mało czyta coraz mniej, ponieważ ma problemy ze wzrokiem? Audiobooki będą świetną alternatywą.

 • 2017-06-16

  „Dawid Grosman napisał tak emocjonującą powieść, że chwilami czujesz, że musisz oderwać od niej wzrok, a nawet ją odłożyć, by złapać oddech i przygotować się na kolejną konfrontację z samym sobą i światem.” („De Morgen”). Nic dziwnego, że książka „Wchodzi koń do baru” została doceniona również przez jury Man Booker International Prize 2017.

 • 2017-06-08

  Wakacje za pasem. Macie już listę ebooków, które w wolnym czasie chcielibyście przeczytać? Może majowe bestsellery staną się dla Was inspiracją. Znalazło się wśród nich kilka prawdziwych „cegiełek”, które z powodzeniem możecie zabrać ze sobą w plener. Na szczęście ebooki nic nie ważą! ;-)

 • 2017-06-02

  O zawodzie pisarza i miłości do literatury. O Malcie i kotach. O tym, co inspiruje i co przeszkadza. O tajnikach ludzkiej psychiki i wróżkach.  O ebookach i audiobookach (to oczywiste ;-)). I wreszcie o tym, co liczy się w życiu najbardziej. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Alex Marwood, autorką bestsellerowych thrillerów: „Dziewczyny, które zabiły Chloe”, „Zabójca z sąsiedztwa” i „Najmroczniejszy sekret”. Za możliwość przeprowadzenia rozmowy z brytyjską pisarką serdecznie dziękujemy wydawnictwu Albatros!

 • 2017-06-01

  Wybierasz się na wakacje? Poszukujesz zabawnej i lekkiej lektury? A może w tym roku nigdzie nie wyjeżdżasz? Nie widzisz nawet cienia szansy na urlop? W takim razie tym bardziej potrzebujesz tego ebooka! Podczas lektury co chwila będziesz wybuchać śmiechem. Uwaga! Poziom wesołości czytelnika wzrasta wprost proporcjonalnie do stopnia udręczenia bohatera.

 • 2017-05-31

  “Mamo, tato, na Dzień Dziecka chciał(a)bym dostać książkę!” Marzycie, aby takie słowa usłyszeć od swojej pociechy? Nic prostszego. Wystarczy od najmłodszych lat podsycać w dzieciach zainteresowanie literaturą i ani się obejrzycie, kiedy w Waszym domu pojawi się kolejny zapalony czytelnik. Od czego zacząć? Warto dyskretnie podsuwać dziecku pod nos to, co dobre i sprawdzone. Najlepiej najpiękniejsze książki Waszego dzieciństwa :).