Aktualności
 • 2017-02-16

  17 lutego. Wszyscy kociarze zapewne mają tę datę zapisaną w kalendarzu. Jeśli nie, niezwłocznie to zróbcie, bo Wasz kot może obrazić się na śmierć i życie. Wiemy przecież, że to i tak wyjątkowo humorzaste stworzenia, więc nie warto dodatkowo podpadać ;). 17 lutego obchodzimy oczywiście Dzień Kota. Z tej okazji chcę Wam przedstawić kilka faktów o tych cudownych (aczkolwiek momentami wymagających dużej dozy cierpliwości) zwierzętach. Jeśli szukacie ebooków o kotach, zachęcam do dalszej lektury.

 • 2017-02-14

  Powieść, o której słyszał chyba każdy, kto interesuje się literaturą i tym, co dzieje się na rynku wydawniczym. Jednak nie każdy ją czytał. Dlaczego? Przyczyn jest oczywiście tyle, ilu potencjalnych czytelników. Jednak jedna z nich zwróciła naszą uwagę szczególnie: wielu z Was przerażają jej gabaryty. A gdyby tak sprytnie obejść ten problem?

 • 2017-02-09

  Walentynki tuż tuż. Jeśli udziela Wam się romantyczny nastrój i chcielibyście umilić sobie zimowe wieczory powieścią o miłości, dzięki której zapomnicie o całym świecie, zachęcamy do prześledzenia naszej listy bestsellerów. Sprawdźcie, jakie romanse i powieści erotyczne znalazły się w naszym zestawieniu 50 najlepiej sprzedających się ebooków walentynkowych. Te powieści rozgrzeją Was nawet, kiedy temperatura spadnie poniżej zera.

 • 2017-02-02

  Czy zamiast dojeżdżać do pracy samochodem wybieracie komunikację miejską, żeby wygospodarować dodatkowy czas na czytanie? Czy mimo zaleceń dietetyków, żeby podczas jedzenia koncentrować się na przeżuwaniu, nie możecie sobie odmówić tych paru dodatkowych chwil z lekturą? Czy w sobotę wieczorem rezygnujecie z wyjścia na imprezę, bo przecież zapowiada się taki piękny wieczór z dobrym kryminałem? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedzieliście TAK, to znaczy, że podobnie jak my kochacie czytać. Jesteście już więc o krok od wygrania atrakcyjnych nagród :).

 • 2017-02-01

  Na naszej styczniowej liście bestsellerów znajdziecie kryminały, literaturę piękną, poradniki, literaturę historyczną. Przyznajemy, że pierwsze miejsce ani trochę nas nie dziwi. Uplasowała się na nim najnowsza powieść autora, którego powieści już od miesięcy nie schodzą z naszej topki. Czy domyślacie się już, o kogo chodzi? ;)

 • 2017-01-31

  Kochacie literaturę? Chcecie być zawsze na bieżąco i wiedzieć, co dzieje się w literackim świecie? Nie macie czasu na śledzenie wszystkich promocji, a każda z nich jest dla Was na wagę złota, ponieważ kupujecie mnóstwo ebooków i audiobooków? Mamy dla Was doskonałe rozwiązanie – zaprenumerujcie nasz newsletter. Warto! Za zapisanie się na listę subskrybentów, otrzymacie kod z rabatem 25%. Zachęcamy do dalszej lektury, jeśli chcecie poznać szczegóły.