Aktualności
 • 2017-03-24

  Jo Nesbo to pisarz, na którym można polegać. Po pierwsze - nie zawiódł swoich fanów, którzy 4 lata z niecierpliwością czekali na powrót swojego ulubionego śledczego Harry’ego Hole. Po drugie – norweski autor niezmiennie trzyma literacki poziom. Książka jest bardzo dobrze napisana. Kryminalna intryga to wyzwanie nawet dla wyrobionego czytelnika. Ebooka „Pragnienie” czyta się doskonale!

 • 2017-03-14

  We współpracy z Instytutem Badawczym ARC Rynek i Opinia przygotowaliśmy pierwszy w Polsce raport „Zwyczaje Polaków związane z użytkowaniem ebooków i audiobooków”, który przedstawia preferencje zarówno użytkowników nowoczesnych jak i tradycyjnych form czytania. Zachęcamy do zapoznania się z wnioskami.

 • 2017-03-09

  Dobra wiadomość dla miłośników literatury faktu. Kilka dni temu poznaliśmy listę 10 tytułów, które powalczą o miano najlepszej książki reporterskiej 2016 roku. Oto ebooki z kategorii literatura faktu, z którymi z pewnością warto się zapoznać. Sprawdźcie sami.

 • 2017-03-06

  Marc Elsberg, autor ebooków „Blackout” i „Zero”, po raz kolejny dostrzega zagrożenia, jakie pojawiają się wraz z rozwojem naszej cywilizacji i, bazując na nich, tworzy mistrzowskie fabuły. Na swój literacki warsztat wziął już kryzys energetyczny, życie uzależnione od Sieci, a teraz… zabawę w Boga. Jeśli lubicie thrillery, w których poza świetną rozrywką można odnaleźć „coś więcej”, koniecznie przeczytajcie ebooka „Helisa”. W sprzedaży już od 8 marca. Dla  niecierpliwych Biblioteka Akustyczna przygotowała audiobooka, którego możecie kupić już teraz.

 • 2017-03-02

  …niż wszystkie TOP 10 Virtualo, które opublikowaliśmy od sierpnia 2016 roku. Na czym polega jej wyjątkowość? Po raz pierwszy od wakacji w naszym zestawieniu nie pojawił się żaden tytuł Remigiusza Mroza (!). Wszystkich fanów autora chcemy od razu uspokoić – już 15 marca pojawi się nowy ebook „Inwigilacja”. Przeczuwamy, że w marcu uplasuje się na naszej liście dość wysoko. Tymczasem zapraszamy Was do prześledzenia bestsellerów minionego miesiąca. Miłośnicy kryminałów znajdą tu dla siebie kilka atrakcyjnych tytułów. Pojawi się też parę perełek z literatury faktu.

 • 2017-02-23

  Wyobraź sobie, że masz przed sobą wielogodzinną, męczącą podróż samochodem. Nocą. Albo stos naczyń do pozmywania po imprezie. Albo mnóstwo okien do umycia. Lub czekają Cię jeszcze jakieś inne zajęcia, na myśl o których zgrzytasz zębami… Wyobraź sobie, że każde z nich możesz zmienić w najprzyjemniejszą czynność na świecie. Że zapragniesz, by trwała i trwała… Aż do ostatniej strony. Takie cuda potrafią czynić audiobooki, np. audiobook Brandona Sandersona „Studnia wstąpienia”.