Aktualności
 • 2016-12-06

  Święta za pasem. Domyślamy się, że jesteście zabiegani i zaangażowani w przygotowania do tych wyjątkowych dni. A jeśli już znajdujecie chwilę na czytanie, to jest to raczej ebook a nie teksty w Virtualo ;). Na wszelki wypadek wrzucamy Wam jednak podsumowanie listopada. Kto wie… może komuś z Was podsuniemy w ten sposób pomysł na gwiazdkowy prezent.

 • 2016-12-05

  Mamy dla Was niespodziankę. Tylko dziś z okazji mikołajek ebooki, audiobooki i eprasę jeszcze taniej. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby skorzystać ze zniżki.

 • 2016-12-01

  Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Nie wiesz, czym obdarować rodziców? Mamy dla Ciebie szybkie i proste rozwiązanie – podaruj książkę elektroniczną! Brak kosztów dostawy, zamówienie nawet na ostatnią chwilę, ekspresowa przesyłka – prezent w postaci vouchera możesz wydrukować lub przesłać mailowo komu chcesz i kiedy chcesz.

 • 2016-10-25

  W końcu nadeszły… Targi Książki w Krakowie! Wiemy, że wielu z Was czeka na to wydarzenie z niecierpliwością. Niektórzy szczęśliwcy mogą odwiedzić stoiska ulubionych wydawców i spotkać się z ukochanymi autorami. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was ma możliwość wybrania się do Krakowa, dlatego na osłodę, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne promocje. Sprawdźcie, na jakie ebooki warto zapolować w Virtualo od 27 do 30 października.

 • 2016-10-19

  „Księga szeptów” zawładnęła sercami jurorów i otrzymała w tym roku wszystkie 3 nagrody: autor Varujan Vosganian zdobył Literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus i nagrodę im. Natalii Gorbaniewskiej, przyznawaną przez czytelników, natomiast tłumaczkę Joannę Kornaś-Warwas nagrodzono za najlepszy przekład.

 • 2016-10-13

  Znamy już nazwisko tegorocznego laureata literackiej Nagrody Nobla. W sieci pojawiły się komentarze, że zdobył tę nagrodę śpiewająco ;). W taki sposób można pisać tylko o Bobie Dylanie. Wybitnego barda nagrodzono za: "stworzenie nowej poetyckiej ekspresji, która wpisała się w wielką tradycję amerykańskiej pieśni".