Dowiedz się, jak położyć ebooka pod choinką. Posłuchaj wywiadu.
Ebook na prezent. Rynek książki elektronicznej i audiobooków. Wywiad z prezesem Virtualo

Nie zdążyłeś kupić wszystkich prezentów? Kurier nie dojechał na czas? A może prezent, który zamówiłeś, przyjechał do Ciebie uszkodzony i nie zdążysz już złożyć reklamacji? W Virtualo zakupisz prezenty „na ostatnią chwilę”, nawet godzinę przed kolacją wigilijną. O tym jak to zrobić i jak położyć ebooka pod choinką opowiadał w Polskim Radiu 24 prezes Virtualo i Biblioteki Akustycznej Beniamin Schön. Zachęcamy do posłuchania.

Jeśli jesteście ciekawi: jak rozwija się rynek ebooków i audiobooków w Polsce; kto wybiera ten rodzaj książek; które z nich są najbardziej popularne; na jakich urządzeniach Polacy czytają najczęściej, kliknijcie TUTAJ. Znajdziecie tu wywiad z prezesem Virtualo i Biblioteki Akustycznej. Dowiecie się z niego również, jaką kategorię książek Beniamin Schon upodobał sobie szczególnie i co w Virtualo myślimy o wydaniach papierowych.

Podejrzewamy, że szczególnie zainteresuje Was ta część wywiadu, w której mowa o ebookach i audiobookach na prezent. Czy można je położyć pod choinką? Jasne, że tak! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych voucherach i funkcji „na prezent”, zachęcamy do odwiedzenia tej strony.