Albert Einstein - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Albert Einstein - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0446-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
52 MB
Czas:
57 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka niemieckiego Fascynująca biografia wybitnego uczonego, któremu wiele zawdzięczają nauka i ludzkość. Poznajemy nieszczęśliwe dzieciństwo, konieczność opuszczenia Niemiec, życie w Szwajcarii, ciężką i żmudną pracę nad teorią względności. Życie Einsteina i jego praca to nie tylko wkład w naukę, ale też opowiadaniem się za pokojem na świecie i uczestnictwo w życiu społecznym. This fascinating biography tells the amazing story of the great scientist Albert Einstein: his unhappy childhood, his abandonment of Germany, his life in Switzerland, his difficulty in having his work on the Theory of Relativity recognised. Einstein’s life is documented here not only for his contribution to science, but also for his pacifism and his participation in public life.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY