Alice's Adventures in Wonderland - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Alice's Adventures in Wonderland - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
99 MB
Czas:
1 godz. 12 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka angielskiego. Wspaniała, klasyczna opowieść, która nigdy się nie nudzi.

„Alicja w Krainie Czarów” to historia, po którą chętnie sięgają i dzieci i dorośli. Wielowarstwowa powieść teraz dostępna w wersji audio i to w oryginale, po angielsku. „Alice's Adventures in Wonderland” to nagranie przygotowane z myślą o najmłodszych słuchaczach, którzy mają podstawy języka angielskiego. Nawet dzieci, które niedawno zaczęły naukę, z pewnością poradzą sobie z tą wersją książki Lewisa Carolla. Prosty język, nieskomplikowana budowa zdań i interpretacja profesjonalnego lektora składają się na niezwykły audiobook, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również tym dorosłym, którzy mają podstawy języka angielskiego i lubią „Przygody Alicji w Krainie Czarów”. To wspaniały pomysł na lekcję w domu i w przedszkolu. Wciągająca historia, która wprowadzi słuchaczy do Krainy Czarów, a jednocześnie pozwoli powtórzyć słówka.

. Alice's Adventures in Wonderland is one of the definitive children's classics and is rightfully listed as required reading for boys and girls. It is an exceptionally imaginative story of a little girl in a land of fantasy. The young heroine, Alice, stumbles into a string of adventures. From a swim in a lake of her own tears to afternoon tea with some very unusual companions, she meets a variety of original and extremely odd but charming personalities. Young readers will experience adventure, fantastic events and witness humorous conversations in a whole new world. This new adaptation of Lewis Carroll's universally loved tale, retains its original beauty and lively language, yet is tailored for a contemporary audience. This edition is suitable for listening as a bedtime story. Enter Alice's fantastic world, it is a journey not to be missed.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY