Aus dem Leben eines Taugenichts - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Aus dem Leben eines Taugenichts - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0451-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
70 MB
Czas:
1 godz. 16 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka niemieckiego Adaptacja powieści "Z życia nicponia" Josepha Von Eichendorffa Nicpoń nie lubił pracować. Najchętniej wylegiwał się na trawie, wędrował gdziekolwiek grając na gitarze i śpiewając. Ojciec w końcu wyrzucił go z domu, ponieważ nicpoń niczego nie potrzebował, ani nie pragnął od życia. Więc nicpoń powędrował na zamek i pracował tam przez chwilę, ale nic mu tam nie pasowało. Nieszczęśliwy wyruszył więc w świat przed siebie. We Włoszech spotkał ludzi podobnych do siebie, mających artystyczną duszę... Er arbeitet nicht gern. Lieber liegt er im Gras oder wandert durch die Welt, spielt auf der Geige und singt dazu. Sein Vater hat ihn von zu Hause fortgeschickt, weil er so einen nicht brauchen kann. Der Taugenichts arbeitet kurze Zeit in einem Schloss, aber das ist nichts für ihn. Unglücklich verliebt, macht er sich wieder auf den Weg. In Italien trifft er seltsame Menschen und dann wird es unheimlich… Słuchając audiobooków z nagraniem utworów literackich poznajemy język od jego najpiękniejszej, literackiej strony. Poszerzamy zasób słów i uczymy się poprawnej wymowy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY