Deux ans de vacances - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Deux ans de vacances - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Język:
Francuski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
26 MB
Czas:
28 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka francuskiego Właśnie dobiega końca rok szkolny i grupa młodych przyjaciół z Nowej Zelandii przygotowuje się do wakacyjnej wyprawy. Planują rejs statkiem. Zanim wydarzy się katastrofa, przyjaciele znajdą rozbitków dryfujących na falach oceanu. Gdzie jest załoga? Gdzie kapitan zatopionego statku? Czy młodzi przetrwają wszystkie niebezpieczeństwa? Czy ich rodziny zobaczą się z nimi jeszcze kiedykolwiek? The school year has just finished and group of young friends from New Zealand, prepare to go on a cruise. When a disaster happens, the friends find themselves shipwrecked in the middle of the ocean, without the ship’s captain or crew. Will they be able to survive all the dangers? Will they ever see their families again? Nauka poprzez słuchanie adaptacji utworów literackich jest skuteczna i przyjemna. Przyzwyczajamy się do wymowy, poszerzamy słownictwo, trenujemy wyrażenia i zwroty.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY