Generał Arbuz - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Generał Arbuz - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0280-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
924 MB
Czas:
16 godz. 50 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
17,90
Cena w punktach Virtualo:
1790 pkt.

Pełny opis

Marian Brandys, pisarz i reportażysta przedstawia generała Józefa Zajączka - ważną, choć często pomijana postać polskiej historii. W przystępny, również dla młodzieży, sposób przedstawia postać, której życie przypadło na schyłek dziejów Polski przed zaborami i pierwsze lata, gdy ziemie polskie zostały podzielone. Oficer armii polskiej i napoleońskiej, namiestnik Księstwa Polskiego i protegowany cara Aleksandra I. Audiobook to zapis badań Brandysa nad kariera polityczną i prywatnym życiem postaci. Generał Józef Zajączek przebył Europę, brał udział w decydujących dla losów kraju bitwach, spotykał się i przyjaźnił z najważniejszymi postaciami ówczesnych czasów. Był odważnym żołnierzem i sprawnym politykiem. Biografia „Generał Arbuz” dostępna jest jako audiobook w interpretacji Ksawerego Jasieńskiego. Znakomita lekcja historii.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY