Jasienica i inni - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Jasienica i inni - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0281-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
305 MB
Czas:
5 godz. 33 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Marian Brandys, podróżnik i reportażysta, tym razem w roli biografa postaci historycznych i współczesnych autorowi. Kluczem do wyboru bohaterów publikacji „Jasienica i inni” był wpływ wielkiej historii i polityki na losy jednostki. Audiobook to zbiór opowieści o takich ludziach, jak wymieniony w tytule Paweł Jasienica, ale również Tadeusz Reytan, Jerzy Zawieyski czy Stefan Kisielewski. Poznajemy prywatne losy bohaterów, dzieje ich życia, a także zawodowe wybory, które wikłały ich w potyczki z władzą. „Jasienica i inni” to dokument doskonale ukazujący mechanizmy historii, cenę zaangażowania w życie społeczne nie tylko w XX wieku, ale także wcześniej, ponieważ w audiobooku poznajemy postaci żyjących już ponad 200 lat temu. Niezwykle ciekawe ujęcie losów bohaterów, opowiedziane rzetelnie, a przy tym w gawędziarskim stylu. Audiobook zainteresuje miłośników historii. Książkę „Jasienica i inni” w wersji audio czyta Ksawery Jasieński. Jako audiobooki dostępne są także inne reporterskie i biograficzne publikacje Mariana Brandysa: „Śladami Stasia i Nel”, „Generał Arbuz”, „Z panem Biegankiem w Abisynii”.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY