Język węgierski na co dzień - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Język węgierski na co dzień - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Inny
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
71 MB
Czas:
1 godz. 18 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
17,90
Cena w punktach Virtualo:
1790 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka węgierskiego Słowa, które są potrzebne w codziennych sytuacjach, wyraźnie i starannie sformułowane zwroty i wyrażenia czytane przez profesjonalnych lektorów. Czyli minimum niezbędne do prostego porozumiewania się. W czasie kolejnych lekcji poznajemy nowe słowa z określonych działów tematycznych. Mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka węgierskiego, a także ewentualnie przypomnieć sobie reguły gramatyczne i słownictwo. Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających konwersację na proste tematy. Audiobook zawiera nagrania słówek, zwrotów i rozmówek w języku polskim i węgierskim.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY