Kurz pot i łzy - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Kurz pot i łzy - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
529 MB
Czas:
9 godz. 37 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
37,90
Cena w punktach Virtualo:
3790 pkt.

Pełny opis

Jak zawsze pasjonujące, pełne ekstremalnych przygód i interesujących ciekawostek opowieści Beara Gryllsa, podróżnika i dziennikarza, który zabiera nas do miejsc uważanych za niedostępne i śmiertelnie groźne dla człowieka.

Teraz historia jego życia i opowieść o niezwykłej pasji, jaką są wyprawy i sporty ekstremalne, ukazują się jako audiobook „Kurz, pot i łzy”. Uwielbiany przez telewidzów Discovery Channel, bezpośredni, zawsze uśmiechnięty i otwarty, nigdy nie idzie na łatwiznę, zawsze wybiera trudniejszą ścieżkę, bardziej niebezpieczny szlak, bardziej ryzykowny kierunek. Bear Grylls opowiada o swoim życiu, dzieciństwie, karierze, licznych programach telewizyjnych i publikacjach, jakie niezmiennie cieszą się popularnością.

Audiobook pełen jest anegdot związanych z podróżami i realizacją tak lubianych przez widzów na całym świecie programów survivalowych z cyklu „Szkoła przetrwania”. „Kurz, pot i łzy” to audiobook dla wszystkich tych, którzy co tydzień chętnie śledzą w telewizji ekstremalne wyprawy Gryllsa, dla fanów survivalu i dla osób, które lubią słuchać opowieści o konsekwencji, zaangażowaniu i prawdziwej pasji wcielanej w życie.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY