La casa de Bernarda Alba - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

La casa de Bernarda Alba - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0517-0
Język:
Hiszpański
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
47 MB
Czas:
51 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka hiszpańskiego Dom pięciu kobiet. Duszny, zamknięty dla świata zewnętrznego, ciemny. Mieszkają w nim matka i cztery córki. W tle toczy się wojna. dzwony kościelne odmierzają czas w dusznym, wielkim domu. To wszystko zwiastuje śmierć i straszliwe tajemnice. Zamknięta przestrzeń, pieczołowicie strzeżona przez matkę Bernardę Alba. Pewnego dnia do tego domu zajrzy miłość, i to tym tragiczniejsze, że nawet miłość będzie siała spustoszenie... Nauka języka poprzez słuchanie adaptacji znanych utworów literackich wzbogaca nie tylko słownictwo, ale też wiedzę o literaturze. Słuchając poznajemy prawidłową wymowę oraz intonację. Ciekawa i wszechstronna nauka języka obcego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY