La Fuga di Bach - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

La Fuga di Bach - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0522-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
50 MB
Czas:
54 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook z adaptacją powieści do nauki języka włoskiego Kurtyna w górę. Publiczność doznaje szoku, gdy odkrywa, że primabalerina nagle znika. Ktoś znajduje jej strój baletnicy, natomiast policja otrzymuje anonimowy telefon, że artystka została zamordowana! Na miejsce zbrodni przybywa komisarz Bonardi. Czy przy akompaniamencie muzyki Bacha będzie w stanie odkryć prawdziwą przyczynę zniknięcia tancerki. Słuchając adaptacji utworów literackich poznajemy nowe słownictwo i wzbogacamy swoją wiedzę o języku. Audiobook w interpretacji native speakera.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY