Marianela - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Marianela - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0532-3
Język:
Hiszpański
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
68 MB
Czas:
1 godz. 15 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka hiszpańskiego Opowieść romantyczna. Pomiędzy młodym, niewidomym mężczyzną a osieroconą dziewczyną o imieniu Marianela, która jest jego przewodnikiem, wywiązuje się uczucie. Dziewczyna jest spragniona miłości, ale nieśmiała i delikatna. Kiedy chłopak odzyskuje wzrok, zakochuje się w bogatej dziewczynie i zapomina o Marianelii. Historia ma tragiczny wydźwięk, gdyż autor bardzo podkreśla wrażliwość Marianeli i jej bezgraniczne poświęcenie oraz oddanie. Nauka poprzez słuchanie utworów literackich pozwala na poznanie języka z jego najpiękniejszej strony. Uczymy się nowych słów, które szybciej zapamiętujemy, gdyż kojarzą się z określonymi sytuacjami z audiobooka. Dzięki interpretacji opowieści przez native speakera uczymy się poprawnej wymowy i akcentu.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY