Modrzejewska. Opowieść filmowa - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Modrzejewska. Opowieść filmowa - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
597 MB
Czas:
10 godz. 52 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Audiobook na podstawie scenariusza filmowego. Historia Heleny Modrzejewskiej, wybitnej aktorki XIX-wiecznej, która słynęła ze swoich dramatycznych, a w szczególności szekspirowskich ról. Jedna z najznakomitszych postaci polskiej kultury, piękna i uzdolniona, z powodzeniem występująca również na scenach teatrów w Stanach Zjednoczonych, grająca tam w języku angielskim. W audiobooku „Modrzejewska. Opowieść filmowa” poznajemy losy tej niezwykłej kobiety na tle czasów, w których żyli również Sienkiewicz czy Witkacy, należący do bliskich przyjaciół aktorki. Pasjonująca historia życia aktorki, która dzięki talentowi, dyscyplinie i ogromnej sile charakteru zyskała sławę i przekraczała granice. Obfitująca w szczegóły i ciekawostki opowieść o życiu, które zainspirowało powstanie filmu i do dziś pozostaje jednym z najbardziej imponującej międzynarodowej kariery polskiej aktorki. W wersji audio opowieść o Helenie Modrzejewskiej czyta Halina Łabonarska.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY