Muzyka do filmu i audiobooka "Układ zamknięty" - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Muzyka do filmu i audiobooka "Układ zamknięty" - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
89 MB
Czas:
38 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Zapraszamy do pobrania muzyki do filmu i audiobooka Układ Zamknięty. Polecamy również pobranie audiobooka Układ Zamknięty.

Audiobook powstał z pełnej warstwy dźwiękowej filmu (oryginalna ścieżka dźwiękowa, dialogi, tła, efekty, atmosfery) uzupełniony o specjalnie napisaną do tej produkcji narrację. Na podstawie materiału filmowego oraz scenariusza narrację przygotował ceniony, polski pisarz Marcin Ciszewski. Audiobook przygotowano nie na kanwie książki lub powieści, jak to sie dzieje zazwyczaj, ale jego podstawą jest materiał filmowy, jest to pierwsze tego typu wydawnictwo. Narratorem audiobooka jest, pierwszy raz w tej roli, Kazimierz Staszewski

Inspiracją do scenariusza filmu „Układ zamknięty” były prawdziwe wydarzenia. To historia, która wstrząsnęła widzami i o której trudno zapomnieć. W filmie niezwykle ważną funkcję spełniała muzyka, stworzyła niezwykły nastrój, ilustrowała emocje i wzmacniała przekaz. Teraz, dzięki prezentowanymi audiobookowi możemy jeszcze raz posłuchać muzyki, która tak ubogaciła film kinowy. Nie lada gratką jest też singiel promujący film, którego twórcą i wykonawcą jest Kazik Staszewski. Nagranie zawiera również utwory muzyczne, które zostały wykorzystane w trakcie realizacji audiobooka. Co ciekawe, to audiobook, który powstał nie na podstawie powieści, książki dokumentalnej czy scenariusza, ale został nagrany na podstawie specjalnie przygotowanego tekstu. Uznany pisarz, Marcin Ciszewski, stworzył tekst na podstawie tego, co widzowie mogą zobaczyć na ekranie. Polecamy obie publikacje tym, którzy mieli okazję zapoznać się z filmem ale również tym, którzy cenią dobrą muzykę filmową oraz twórczość Kazika Staszewskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY