Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-107-1374-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
233 MB
Czas:
1 godz. 41 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
22,90
Cena w punktach Virtualo:
2290 pkt.

Pełny opis

Niezwykły audiobook dla każdego w obchodzonym właśnie Roku Sienkiewiczowskim, w 170. rocznicę urodzin oraz 100. lecia śmierci Noblisty.Pamiętnik mojego życia. Rzecz o Henryku Sienkiewiczu autorstwa Anny Cybulskiej to beletryzowana biografia pisarza adresowana nie tylko do młodych czytelników, gdyż jest to napisana barwnym językiem opowieść w atrakcyjnej formie pamiętnika. Wyjątkową zaletą tej pozycji jest udział w nagraniu wnuka pisarza - Juliusza Sienkiewicza.Ta wspaniała pozycja w pełni zaspokaja potrzeby każdego słuchacza, gdyż przybliża historie życia pisarza w sposób przystępny i niezmiernie ciekawy. Aż dziw, że wcześniej nie wydano tego typu audiobooka. Jest to duże osiągnięcie, gdyż pisanie o wielkim pisarzu jest dla młodego pokolenia niełatwe i mało autorów stawia czoło tak trudnym wyzwaniom. Każdy rodzic powinien więc zachęcić dziecko do słuchania, tłumacząc jednocześnie kim naprawdę jest człowiek, który napisał W pustyni i w puszczy. Książka przybliża historię pisarza poprzez jej unaocznienie, a także przywołanie autentycznych miejsc związanych z postacią wielkiego Polaka, takich jak: Wola Okrzejska, Warszawa, Oblęgorek.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY