Pchli targ po remoncie - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Pchli targ po remoncie - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0084-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
461 MB
Czas:
8 godz. 23 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
17,90
Cena w punktach Virtualo:
1790 pkt.

Pełny opis

„Pchli targ po remoncie” to niezwykły audiobook, nie tylko dla miłośników anegdot ze świata kultury. Barwnie opowiedziana historia życia, którą Antoni Marianowicz złożył z małych elementów. Znany ze swojej twórczości dla dzieci, publikacji, które z powodzeniem były adaptowane jako słuchowiska i wydawane jako audiobooki, tym razem opowiada o sobie. Na pchlim targu znajdziemy więc opowieści ze środowiska satyrycznych „Szpilek”, relacje z prywatnych podróży i wspomnienia z dzieciństwa autora – lata tuż po II wojnie światowej oraz późniejszego, studenckiego okresu. Audiobook to zbiór ciepłych, osobistych opowieści, które cechuje to, co charakterystyczne dla Antoniego Marianowicza: satyryczne poczucie humoru. Wraz z autorem i jego przyjaciółmi przeniesiemy się do Warszawy lat 60., zwiedzimy kawałek świata i razem ze znanymi osobami poznamy od kuchni życie kulturalne i rozrywkowe. To podróż w czasie w doborowym towarzystwie. Audiobook we wspaniałej interpretacji Ksawerego Jasieńskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY