Piąty tom wspomnień - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Piąty tom wspomnień - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0296-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
642 MB
Czas:
11 godz. 41 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Wspomnienia Moniki Żeromskiej, córki pisarza Stefana Żeromskiego, która sama również pisała, ale także malowała, zilustrowała kilka książek swego ojca, a prywatnie zmagała się z chorobą oczu. Audiobook „Piąty tom wspomnień” opowiada właśnie o chorobie Żeromskiej, koniecznym leczeniu za granicą, w Szwajcarii oraz powrocie do kraju. Żeromska umiejętnie opisuje swoje dramatyczne przeżycia, splatając je z tym, co w owym czasie działo się w Polsce – żywo komentuje wydarzenia społeczne i polityczne z 1968 i 1970 roku. To silny, odważny głos. Audiobook obfituje w szczegóły dotyczące codziennego życia w PRLu, obrazuje trudności, jakie wiązały się z chorobą autorki. Wspomnienia Żeromskiej to doskonałe połączenie osobistych zapisków, o których mówiła, że prowadzi je z myślą o matce, Annie Zawadzkiej z baczną, przenikliwą analizą wydarzeń politycznych. W podobnym stylu utrzymane są pozostałe wspomnieniowe książki Moniki Żeromskiej, również dostępne jako audiobooki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY