Podróż do początku - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Podróż do początku - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0233-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
640 MB
Czas:
11 godz. 39 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Wspomnienia żołnierki, działaczki społecznej i publicystki. W audiobooku „Podróż do początku” ruszamy wraz z Józefą Radzymińską w niezwykłą wyprawę, aby prześledzić losy tej wyjątkowej kobiety, jej życie naznaczone historią, ale także dzieje kraju i Polaków, którzy w wyniku wojennej zawieruchy wybierali życie na obczyźnie. Sama Radzymińska już po II wojnie światowej spędziła zagranicą blisko 20 lat. Audiobook to zapis wspomnień i obserwacji tej niezwykłej kobiety. Poznajemy szczegóły dotyczące jej życia prywatnego, działalności dziennikarskiej i pisarskiej, twórczości poetyckiej i ciężkie przeżycia wojenne. To historia pięknego, pełnego odwagi życia, której warto wysłuchać. Audiobook z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom ciekawych biografii i książek historycznych.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY