Przydługa teraźniejszość - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Przydługa teraźniejszość - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0238-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
151 MB
Czas:
2 godz. 46 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
17,90
Cena w punktach Virtualo:
1790 pkt.

Pełny opis

Audiobook „Przydługa teraźniejszość” to adaptacja publikacji Juliusza Żuławskiego, pisarza, krytyka literackiego i tłumacza literatury anglojęzycznej, a także wieloletniego prezesa polskiego PEN Clubu. To niezwykle odważna, krytyczna wypowiedź na tematy społeczne i polityczne, dotycząca Polski powojennej. Audiobook zawiera wspomnienia Żuławskiego z okresu II wojny światowej i czasów powojennych, kiedy już jako dorosły, świadomy człowiek obserwował zmiany, jakie zachodziły w kraju i w ludziach. Przenikliwa analiza dowodzi inteligencji i umiejętności obserwacji autora. Audiobooka „Przydługa teraźniejszość” można słuchać zarówno jako dokumentu historii, emocjonującej publicystyki, jak i osobistych wspomnień interesującego człowieka, który samodzielnie wyciąga wnioski dotyczące otaczającej go nowej rzeczywistości. Książkę w wersji audio czyta Henryk Machalica.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY