Sherlock Holmes Stories - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Sherlock Holmes Stories - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
52 MB
Czas:
57 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,90
Cena w punktach Virtualo:
1990 pkt.

Pełny opis

Audiobook w języku angielskim z kolejny opowiadaniami o przygodach Sherlocka Holmesa The world’s most famous detective surprises us again with the brilliant solutions to two seemingly impossible cases. The master detective solves the case of the horrible murder of a young woman in The Speckled Band. Smile with him and Watson as they listen to the puzzling story of one of their odd clients, who is not so odd after all, in The Red-Headed League. Światowej sławy detektyw Holmes zaskakuje nas znowu, rozwiązując dwa wydawałoby się niemożliwe do rozwiązania przypadki. W opowiadaniu The Speckled Band jest to straszliwe morderstwo blond piękności. W kolejnym zdobędzie my się na uśmiech słuchając jak Holmes wraz z Watsonem będzie w błyskotliwy sposób rozwiązywał zagadkę dziwnego klienta. Słuchając audiobooków z nagraniami najlepszych opowiadań z Sherlockiem Holmesem uczysz się angielskiego w przyjemny i efektywny sposób. Nagrania w wykonaniu native speakerów.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY