Spalony - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Spalony - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
39,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-767-0610-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
557 MB
Czas:
10 godz. 5 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
39,90
Cena w punktach Virtualo:
3990 pkt.

Pełny opis

Poruszająca historia opowiedziana niezwykle szczerze przez Andrzeja Iwana, teraz również jako audiobook.

Usłyszymy w „Spalonym” historię człowieka, który znalazł się na zawodowym szczycie, a jednocześnie staczał się na dno. Reprezentant Polski, zawodowy piłkarz, rozpoznawalny sportowiec, ale też człowiek uzależniony od alkoholu i hazardu, mający za sobą próby samobójcze. Niezwykła historia o życiu, którego nie mieliśmy okazji obejrzeć w telewizji. Iwan opisuje, jak wyglądała jego kariera i jak sportowy świat funkcjonował wewnątrz. Audiobook zawiera mnóstwo anegdot. Iwan wplata w swoją opowieść zabawne historie dotyczące świata futbolu, ale daje przede wszystkim świadectwo człowieka, który unieszczęśliwił siebie i bliskich. Co ważne, przedstawia piłkarzy jako zwykłych ludzi, którzy mają słabości, którzy borykają się z problemami podobnymi do tych, jakie spotykają uwielbiających ich kibiców. Sam Iwan mówi o „Spalonym”, że to próba oczyszczenia, osiągnięcia spokoju przez opowiedzenie o sobie bez zahamowań, ale również traktuje to jako próbę ostrzeżenia przed zbyt beztroskim stosunkiem do pieniędzy i kariery.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY