Taka jestem i już - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Taka jestem i już - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-647-0074-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
553 MB
Czas:
10 godz. 4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
32,90
Cena w punktach Virtualo:
3290 pkt.

Pełny opis

Po doskonale przyjętej historii miłości i wspólnego życia z Gustawem Holoubkiem, Magdalena Zawadzka, znakomita polska aktorka postanowiła tym razem opowiedzieć o sobie.

„Taka jestem i już” to audiobook będący zapisem felietonów i wspomnień Zawadzkiej. Nie zabrakło i tutaj opowieści o małżeństwie i wspólnych latach, jakie aktorka przeżyła z Holoubkiem, rodzinnych refleksji i anegdot z ich wspólnej zawodowej drogi. Ale w nowej publikacji wysłuchać możemy również opowieści dotyczących dzieciństwa, dojrzewania oraz historii o utracie najbliższych – kochanej matki i męża. Sporo miejsca poświęca Zawadzka na opowiedzenie o radości płynącej z macierzyństwa i relacji z - dziś już dorosłym – synem Janem.

„Taka jestem i już” to osobista, pełna ciekawych obserwacji i intymnych zwierzeń historia wspaniałej kobiety, która z właściwym sobie dystansem do siebie i otoczenia oraz poczuciem humoru postanowiła odsłonić przed słuchaczami kawałek swojego świata. Piękny język i subtelne, a zarazem trafne analizy dzisiejszej rzeczywistości z pewnością zachwyca nie tylko fanów jej aktorskiego talentu. Książka w wersji audio ukazuje się w interpretacji samej autorki.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY