The Portrait of a Lady - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

The Portrait of a Lady - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
72 MB
Czas:
1 godz. 19 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Portret damy - powieść amerykańskiego pisarza Henry'ego Jamesa. Isabel Archer – a young American woman – visits her uncle and his family in England. Her uncle dies and leaves her a large fortune. Isabel was always beautiful and charming: now, in addition, she is rich. The question is, whom will she marry? The English nobleman Lord Warburton? Her American suitor Casper Goodwood? Or the refined and sophisticated Gilbert Osmond, an American art collector living in Italy? Isabel Archer jest młodą, fascynującą i niezwykle inteligentną osobą. W życiu najbardziej ceni sobie wolność i niezależność. Po otrzymaniu pokaźnego spadku decyduje się na podróż na Stary Kontynent. W Europie natychmiast zostaje otoczona przez grono wielbicieli, ale ona stara się realizować swój własny plan życiowy. Nieświadoma toczącej się wokół niej intrygi, decyduje się na związek z Gilbertem Osmondem. Małżeństwo okazuje się fatalną pomyłką, od której nie ma ucieczki. Audiobook ,,Portret damy"to jeden z najwnikliwszych szkiców psychologicznych kobiety, który zachwyca głębią i który w wielu aspektach jest nadal aktualny. To panorama epoki wiktoriańskiej pełnej stereotypów i konwenansów. Książka audio zaskakuje nowatorską narracją Henry'ego James'a, który uznawany jest za pioniera powieści nowoczesnej. Audiobook do nauki języka angielskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY