Tom Jones - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Tom Jones - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
70 MB
Czas:
1 godz. 17 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiego Dżentelmen, Mr Allworthy, wraca z podróży i odkrywa, że ktoś pozostawił na progu jego domu niemowlę. Mężczyzna adoptuje chłopca i nazywa go Tom Jones. Siostra Mr Allworthy'ego ma syna, który nazywa się Master Blifil. Tom Jones wyrasta na uczciwego, przywoitego człowieka, natomiast Master Blifil jest grubianinem i hipokrytą. Jak potoczą się dalej losy Tomas Jonesa, który zakochuje się w pięknej sąsiadce, natomiast jej rodzice pragną, aby poślubiła ona Mastera Blifila. The kindly gentleman, Mr Allwothy, returns home from a voyage to find that someone has left a baby boy in his house. He adopts the foundling, giving him the name Tom Jones. Mr Allworthy’s sister, Bridget, has a son called Master Blifil. While Tom grows into a wild but honest young man, Blifil becomes a scheming hypocrite. But what happens when Tom falls in love with a neighbouring gentleman’s daughter, Sophia, whose family wish her to marry Blifil? Wzruszająca i pouczająca opowieść w nagraniu w interpretacji native speakera. Słuchając uczysz się prawidłowej wymowy, nowych słów i wyrażeń. Nauka przedz słuchanie jest nowoczesną formą przyswajania języka obcego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY