Twelfth Night - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Twelfth Night - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
61 MB
Czas:
1 godz. 7 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Audiobook z adaptacją dramatu Shakespeare'a "Wieczór trzech króli" do nauki języka angielskiej U brzegów krainy Illyria, w okolicach Bałkanów, rozbija się statek, którym podróżuje rodzeństwo Viola i jej brat bliźniak Sebastian. Po katastrofie brat i siostra są nawzajem przekonani o tragicznej śmierci drugiego, zaś ich losy splotą się ze sobą w efekcie serii zabawnych zbiegów okoliczności. Viola zakochuje się w księciu Orsino, który z kolei bez pamięci kocha niedostępną Oliwię. Viola wpada więc na szalony pomysł i w męskim przebraniu przedostaje się na służbę do najbliższego otoczenia księcia, by w końcu zostać jego zaufanym posłańcem. Dostarcza tajemne liściki Oliwii, opowiadając w samym superlatywach o księciu Orsino, by rozkochać w nim Oliwię. Kobieta owszem, zakochuje się, ale w posłańcu księcia, a więc w rzeczywistości w… kobiecie w męskim przebraniu. Komedia pomyłek zmierza do szczęśliwego końca... After surviving a shipwreck off the coast of Illyria, Viola disguises herself as a boy to get a position at the court of Duke Orsino, who is in love with beautiful Olivia. Unknown to Viola, her twin brother Sebastian has also survived the shipwreck. When he too arrives in Illyria, confusion and misunderstandings follow. After many cases of mistaken identity, who will be lucky in love? The lovesick Duke, mournful Olivia or practical Viola?

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY