Uchodźcy - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Uchodźcy - audiobook

Oceń:
Plik audio mp3
17,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0136-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
391 MB
Czas:
7 godz. 7 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
17,90
Cena w punktach Virtualo:
1790 pkt.

Pełny opis

„Uchodźcy” to zbiór kilkudziesięciu szkiców o autobiograficznym charakterze, pełnych dygresji swobodnie mieszanych z osobistymi i nierzadko żartobliwymi wspomnieniami. Przytaczane historie rysują obraz drugiej połowy XX wieku, nie są jednak wolne od subiektywnego punktu widzenia i licznych uproszczeń. W książce audio znajdziesz dowcipne anegdoty opisujące beztroskie studenckie lata spędzone przez autora w łódzkiej Filmówce rysowane na tle peerelowskiej rzeczywistości przełomu lat 50. i 60. i ludzi spotkanych w tamtym okresie. Wiele szkiców dotyczy późniejszych podróży Grynberga po Europie i świecie, perypetii wyjazdowych i egzotycznych miłości. Bohaterami barwnych opowieści Grynberga są m.in.: Marek Hłasko, Krzysztof Komeda, Roman Polański, Wojciech Frykowski, Leopold Tymbard. Wśród historii lekkich i łatwych poprzeplatane są te trudne i tragiczne dotyczące żydowskiej tożsamości, tematu stale podejmowanego przez Grynberga. Słuchając książki audio poznaj losy pokolenia młodych ludzi wykolejonych przez okrucieństwa wojny i Holokaust. Ludzi, którzy pamięć o dramatycznych wydarzeniach i obozową rzeczywistość wiozą ze sobą jak podręczny bagaż w każdą podróż, której celem jest znalezienie własnego miejsca na ziemi.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY