Vanity Fair - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Vanity Fair - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0596-5
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
71 MB
Czas:
1 godz. 18 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Vanity Fair. Targowisko próżności - powieść Williama Makepeace Thackeraya Audiobook przeznaczony do nauki języka angielskiego Panorama angielskiego społeczeństwa przełomu XVIII i XIX wieku. Targowiskiem próżności są arystokratyczne i mieszczańskie rody, które przywiązują się do tytułów i dóbr materialnych, nie ceniąc rzeczywistych wartości. Społeczeństwo nadal jest podzielone na klasy; podziały wyznaczają pieniądze oraz urodzenie. Pozycję w społeczeństwie dostaje się w spadku po rodzicach lub w prezencie ślubnym od mężów. Śledzimy losy Becky i jej awansu, jednocześnie przypatrując się losom dobrze urodzonej Amelii, która jest zakochana w młodym George'u, nowo bogackim o ogromnych ambicjach. George to męski odpowiednik Becky, tyle że ma już pieniądze i chce zdobyć tylko tytuł.Jak potoczą się losy tej trójki? Amelia Sedley and Becky Sharp are two friends. Amelia comes from a wealthy family but her father is made bankrupt. She marries George Osborne, a vain and shallow young man who does not really love her. Becky Sharp, on the other hand, comes from a penniless family, and is determined to use her beauty and charm to find a good position in life. Ucząc się języka poprzez słuchanie adaptacji wybitnych dzieł literackich, nie tylko pogłębiamy umiejętności językowe, ale też wzbogacamy swoją wiedzę o literaturze. Nauka z audiobookiem jest interesująca i niebanalna. Nie ma wypełniania nudnych ćwiczeń, ani testów, powtarzania regułek. Słuchamy literackiego języka, najpiękniejszych zwrotów i wyrażeń.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY