W przyćmionym świetle - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

W przyćmionym świetle - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-783-0123-3
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
455 MB
Czas:
8 godz. 17 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,90
Cena w punktach Virtualo:
1290 pkt.

Pełny opis

Jedna ze znakomitych powieści Haliny Popławskiej w wersji audio. Autorka jak zwykle powraca do tematów historycznych, wskrzesza przeszłość i opowiada o niej w sposób niezwykle interesujący, osadzając przygody swoich bohaterów w dawnych czasach. „W przyćmionym świetle” to powieść, która zaczyna się niewinnie, w trakcie spaceru w parku w Wilanowie. Student prawa spotyka tam nieznajomą, której udziela pomocy. Nawiązuje też znajomość z tajemniczym jegomościem, Aleksym Horstem. Z czasem okaże się jasne, że ta przyjaźń nie była przypadkowa, miała uchronić Damiana przez ogromnym niebezpieczeństwem. Posłuchamy o podróżach w czasie, przygodach na przestrzeni dziejów oraz zagadkach, które pozornie wydają się nie do rozwiązania. Świat znany z podręczników i opowieści przodków miesza się tu z elementami fantastycznymi, co daje niezwykły efekt. Audiobook pełen jest tajemniczego klimatu, który świetnie oddał lektor, Jacek Kiss. W wersji audio polecamy również inne książki Haliny Popławskiej, która chętnie sięga po tematy związane z historią. Dostępne są między innymi: „Spadek w Piemoncie”, „Klawikord i róża” oraz trylogia z przygodami Afry Tukanowiczówny.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY