Wicked and Humorous Tales - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Wicked and Humorous Tales - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
62 MB
Czas:
1 godz. 7 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
27,90
Cena w punktach Virtualo:
2790 pkt.

Pełny opis

Audiobook do nauki języka angielskiego Zabawne i pełne humoru opowieści napisane przez dziennikarza, mistrza krótkiej formy Saki, w których główną rolę odgrywają czworonożni pupile, a ulubieńcem autora jest puchaty kot. To on tyranizuje całą rodzinę, dominuje w codziennym życiu. A dramatic intrusion ends a long family feud, a man is strangely influenced by his pets, a cat brings scandal to British society and a little boy battles to enjoy life with the help of his own personal god. These are just a few of the amazing stories created by Hector Hugh Munro – alias master short-story teller Saki, ex-journalist who turned to writing satirical tales. Słuchając opracowań literatury w nagraniach na audiobooku poszerzamy znajomość języka, słownictwa i umiejętności wymowy.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY