Wybrańcy losu - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Wybrańcy losu - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0234-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
197 MB
Czas:
3 godz. 36 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
20,00
Cena w punktach Virtualo:
2000 pkt.

Pełny opis

Audiobook z opowieściami Julii Hartwig o niezwykłych ludziach – pisarzach, poetach, muzykach, tych, których znamy, cenimy, a z którymi sama Hartwig lub jej mąż pozostają w bliskiej przyjaźni. To zbiór esejów, w których obszernie omawia twórczość jednych, o drugich tylko wspominając krótko, komentując nowy tomik poezji lub wydarzenie kulturalne, w którym wspólnie uczestniczyli. Słuchając tych tekstów nie sposób nie pomyśleć, że Julia Hartwig pozostaje z opisywanymi osobami w zażyłych stosunkach, ale przede wszystkim darzy je szacunkiem i ogromną sympatią. Wspaniała, barwna opowieść, kronika kulturalna i towarzyska, zapis ważnych wydarzeń i prywatnych spotkań, czasami odbywających się jedynie w przestrzeni intelektualnej. Spotkamy w trakcie słuchania Czesława Miłosza, Witolda Lutosławskiego, Monikę Żeromską, Zbigniewa Herberta, Jarosława Iwaszkiewicza. Mamy szansę przypomnieć sobie te osoby, ich osiągnięcia i twórczość, ale również poznać je prywatnie, co Julia Hartwig umożliwia nam w niezwykle subtelny sposób. Audiobook „Wybrańcy losu” ukazał się w znakomitej interpretacji Zofii Kucówny.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY