Battlefield 3 - jak rządzić w multiplayerze? Poradnik do gry - ebook

Oceń:
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-8055-324-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2012
Rozmiar pliku:
15 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Celem poradnika do gry Battlefield 3 jest przybliżenie graczom wszystkich najważniejszych zagadnień. Ponadto znalazł się w nim opis wszystkich dostępnych w grze przedmiotów oraz medali, a także ukrytych statystyk wszystkich broni i dodatków.

Battlefield 3 - jak rządzić w multiplayerze? Poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • 10 przykazań dobrego gracza ()
  • Zestaw oficjalnych porad z gry ()
  • Akcesoria i dodatki (Bronie, Ekwipunek i Specjalizacje)
  • Rangi (Klasy i Specjalizacje)
  • Szturmowiec (Bronie, Ekwipunek i Specjalizacje)
  • Piechota (Klawiszologia)
  • Wymagania Sprzętowe
  • Zwiadowca (Klasy i Specjalizacje)
  • Wsparcie (Klasy i Specjalizacje)
  • Szturmowiec (Klasy i Specjalizacje)

Informacja o grze

Trzecia odsłona świetnej serii strzelanek, które zasłynęły z klimatycznego i rozbudowanego trybu multiplayer. Tym razem otrzymujemy zarówno rozgrywkę solową (kampania), jak i wieloosobową (kooperację i współzawodnictwo). Gra korzysta z silnika Frostbite 2 i zachwyca świetnym oświetleniem oraz systemem destrukcji.

Gra Battlefield 3, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Spis treści

-Wstęp
-10 przykazań dobrego gracza
-Zestaw oficjalnych porad z gry
-Battlefield 3 - wymagania sprzętowe
-Klawiszologia
-Piechota
-Pojazdy lądowe
-Myśliwce
-Helikoptery
-Wspólne
-Interfejs Użytkownika
-Widok ogólny
-Szczegółowy opis najważniejszych elementów interfejsu
-Zdrowie, regeneracja i obrażenia
-Tryby Rozgrywki
-Podbój i Wielki Podbój
-Szturm i Drużynowy Szturm
-Zespołowy i Drużynowy DM
-Klasy i Specjalizacje
-Szturmowiec
-Technik
-Wsparcie
-Zwiadowca
-Specjalizacje
-Kamuflaże
-Rangi
-Punktacja i Nagrody
-Punktacja
-Baretki
-Medale
-Gwiazdki za służbę
-Bronie, Ekwipunek i Specjalizacje
-Przygważdżanie
-Balistyka
-Bronie oraz wyposażenie
-Szturmowiec
-Technik
-Wsparcie
-Zwiadowca
-Broń Osobista
-Amunicja kaliber 12
-Akcesoria i dodatki
-Pojazdy i Dodatki
-Pojazdy gąsiennicowe
-Pojazdy kołowe
-Amfibie
-Helikoptery
-Odrzutowce
-Pojazdy lądowe/wodne
-Pojazdy latające
-Stanowiska stacjonarne
-Dodatki do pojazdów lądowych
-Dodatki do pojazdów powietrznych
-Mapy
-Ogólnie o mapach w BF3
-Opis map
-Wielki Bazar
-Autostrada do Teheranu
-Kaspijska Granica
-Przeprawa Przez Sekwanę
-Operacja Pustynna Burza
-Szczyt Demawendu
-Kanały Nouszar
-Wyspa Chark
-Operacja Metro