Battlefield 4 - Single Player - poradnik do gry - ebook

Oceń:
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-8055-652-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2013
Rozmiar pliku:
5,5 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Niniejszy poradnik zawiera kompletny opis przejścia wszystkich misji dla jednego gracza w grze Battlefield 4 oraz szczegółowe informacje i wskazówki, które pomogą ci w odnalezieniu wszystkich ukrytych elementów w grze, tj. nieśmiertelników, czy też broni. Ponadto, poniższy tekst wzbogacony został o masę ilustracji w wysokiej jakości, mających na celu dokładne przedstawienie tych trudniejszych do opisania elementów gry.

W tym poradniku znajdziesz:

 • szczegółowy opis przejścia kampanii;
 • porady dotyczące rozgrywki;
 • lokacje wszystkich ukrytych nieśmiertelników i broni.

Battlefield 4 to kolejna odsłona znanego już cyklu gier zapoczątkowanego przez szwedzkie studio EA DICE. Tym razem dostaliśmy dynamiczną kampanię dla jednego gracza w której wcielamy się w rolę Reckera, członka amerykańskiej jednostki specjalnej, znanej jako Tombstone. Gracze będą musieli stawić czoła Chińskiej Republice Ludowej, bowiem pewne działania jednostki Tombstone doprowadziły do globalnego konfliktu.

Poradnik do gry Battlefield 4 - Single player zawiera kompletny, bogato ilustrowany opis przejścia gry, a także liczne porady i wskazówki oraz lokalizacje wszystkich sekretów takich jak nieśmiertelniki czy też bronie.

Battlefield 4 - Single Player - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

 • Misja 4 - Singapur (Opis przejścia)
 • 1 - Baku (Bronie) (Ukryte nieśmiertelniki i bronie)
 • Misja 6 - Tashgar (Opis przejścia)
 • Misja 7 - Suez (Opis przejścia)
 • 1 - Baku (Nieśmiertelniki) (Ukryte nieśmiertelniki i bronie)
 • 4 - Singapur (Bronie) (Ukryte nieśmiertelniki i bronie)
 • Misja 1 - Baku (Opis przejścia)
 • Misja 3 - Morze południowochińskie (Opis przejścia)
 • Misja 5 - Góry Kunlun (Opis przejścia)
 • 2 - Szanghaj (Nieśmiertelniki) (Ukryte nieśmiertelniki i bronie)

Spis treści

-Battlefield 4 - Single Player - poradnik do gry
-Przydatne informacje
-Porady ogólne
-Objaśnienie
-Opis przejścia
-Misja 1 - Baku
-Misja 2 - Szanghaj
-Misja 3 - Morze południowochińskie
-Misja 4 - Singapur
-Misja 5 - Góry Kunlun
-Misja 6 - Tashgar
-Misja 7 - Suez
-Ukryte nieśmiertelniki i bronie
-1 - Baku (Nieśmiertelniki)
-1 - Baku (Bronie)
-2 - Szanghaj (Nieśmiertelniki)
-2 - Szanghaj (Bronie)
-3 - Morze południowochińskie (Nieśmiertelniki)
-3 - Morze południowochińskie (Bronie)
-4 - Singapur (Nieśmiertelniki)
-4 - Singapur (Bronie)
-5 - Góry Kunlun (Nieśmiertelniki, Bronie)
-6 - Tashgar (Nieśmiertelniki)
-6 - Tashgar (Bronie)
-7 - Suez (Nieśmiertelniki, Bronie)