Czytnik e-booków PocketBook 624 Basic Touch (szary)

Oceń:
Produkt niedostępny

Pełny opis

PocketBook Basic Touch - innowacja w każdym calu
PocketBook Basic Touch to jedyne w swoim rodzaju urządzenie tak perfekcyjnie łączące bogatą funkcjonalność, ultrasmukły wygląd oraz niską cenę. Doświadczenie marki PocketBook, nieustanne dążenie do ulepszania produktów oraz odwaga w stosowaniu najnowszych rozwiązań zaowocowały stworzeniem czytnika Basic Touch.

PocketBook Basic Touch 624 - czytnik, któremu nie można się oprzeć!

  • Innowacyjny dotykowy ekran - PocketBook jest pierwszą na świecie firmą wykorzystującą technologię Film Touch, która sprawia, że ekran urządzenia jest jeszcze bardziej czuły na dotyk. Wybierając model Basic Touch otrzymasz czytnik z najprawdopodobniej najlepszym ekranem dotykowym na rynku.

  • Ultracienka obudowa zbliżona do kartki papieru oraz niewielka waga - najnowsza technologia pozwoliła na redukcję grubości obudowy czytnika, dzięki temu urządzenie jest jeszcze lżejsze.

  • E-booki w chmurze - jednym z mocniejszych atutów Basic Touch jest posiadanie aplikacji PocketBook Dropbox, dzięki której w prosty i błyskawiczny sposób możesz wgrać książki na swój czytnik bez użycia kabla.

  • Obłędnia niska cena - PocketBook 624 to jeden z najtańszych czytników z dotykowym ekranem.

Pionierska technologia Film Touch
PocketBook jest pierwszą firmą wykorzystującą technologię Film Touch w dotykowych, pojemnościowych ekranach. Dzięki temu, ekran czytnika Basic Touch jest bezkonkurencyjnie czuły na dotyk. Obsługa czytnika jest przyjemna jak nigdy dotąd.

Zapierający dech design
Minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo to jedna z cech marki PocketBook. Czytnik 624 oczarowuje swoim wyglądem, a równocześnie gwarantuje solidne wykonanie. Zwieńczeniem dzieła jest ultrasmukła obudowa. Żaden inny czytnik z dotykowym ekranem nie jest tak cienki jak Basic Touch.

Niekończąca się bateria
PocketBook 624 został wyposażony w litowo-jonowy akumulator 1300 mAhNa gwarantujący przeczytanie na jednym ładowaniu do 30 książek.

Jeden czytnik - wiele formatów
Cechą charakterystyczną czytników marki PocketBook jest obsługiwanie bardzo dużej liczby formatów plików. Basic Touch odczytuje wszystkie najpopularniejsze formaty książek bez potrzeby ich dodatkowej konwersji. Z kolei dzięki pięciu trybom czytania, w tym funkcji reflow (rozpływ), która dostosowuje wielkość i szerokość tekstu do ekranu, czytnik doskonale odczytuje pliki w formacie PDF.

Niezastąpiony dla osób czytających w językach obcych
Urządzenie jest wyposażone w słowniki ABBY Lingvo, dzięki którym łatwo i szybko można przetłumaczyć słowo bez konieczności odkładania czytnika i korzystania z zewnetrznych słowników. Wystarczy dotknąć wyraz palcem, żeby po krótkiej chwili zobaczyć jego tłumaczenie.

Przegląrka internetowa z możliwością przybliżania stron
PocketBook Touch Basic dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 802.11 (b/g/n) łączy się z Internetem. Czytnik Basic Touch posiada niezwykle czuły ekran pojemnościowy sprawiający, że przeglądanie stron internetowych stanie się prawdziwą przyjemnością. Ponadto, nowy model pozwala na przybliżanie/ oddalenie stron, co nie było możliwe do tej pory. Basic Touch szybko łączy się z Internetem, dzięki któremu m.in. można skorzystać z wbudowanego kanału RSS.

E-booki w chmurze, czyli synchronizacja z Dropbox
Pocketbook Basic Touch jest zintegrowany z usługą Dropbox, który pozwala na prostą i automatyczną aktualizację biblioteki czytnika z książkami znajdującymi się na koncie Dropbox. Dzięki temu możliwe jest pobieranie plików prosto na czytnik bez potrzeby użycia kabla.

Jedyna w swoim rodzaju aplikacja ReadRate
Czytnik Basic Touch wyposażony jest w interesującą usługę ReadRate. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o prawdziwych miłośnikach książek. ReadRate tworzy tzw. czytelniczą społeczność. Daje ona możliwość dzielenia się swoimi opiniami na temat książek, ocenę ich oraz dyskusje z innymi użytkownikami. Regularnie aplikacja informuje o nowościach czytelniczych, a także poleca książki, które według wcześniejszych ocen użytkownika perfekcyjnie trafiają w jego gust. Ponadto, aplikacja jest kompatybilna z portalami społecznościowymi takimi jak Facebook czy Twitter. ReadRate zapewnia satysfakcję z czytania jak nigdy dotąd.

Pamięć
Wbudowana pamięć PocketBook Basic Touch jest dwa razy większa niż w standardowych czytnikach. Możliwe jest także powiększenie pamięci do 32 GB. Dzięki temu na urządzeniu możliwe jest przechowanie do 30 tysięcy książek.
Ciesz się szybkością działania oraz wygodą użytkowania Basic Touch.

 

BESTSELLERY