Czytnik e-booków PocketBook 624 Basic Touch (szary)

Oceń:
Produkt niedostępny

Pełny opis

PocketBook Basic Touch - innowacja w każdym calu
PocketBook Basic Touch to jedyne w swoim rodzaju urządzenie tak perfekcyjnie łączące bogatą funkcjonalność, ultrasmukły wygląd oraz niską cenę. Doświadczenie marki PocketBook, nieustanne dążenie do ulepszania produktów oraz odwaga w stosowaniu najnowszych rozwiązań zaowocowały stworzeniem czytnika Basic Touch.

PocketBook Basic Touch 624 - czytnik, któremu nie można się oprzeć!

  • Innowacyjny dotykowy ekran - PocketBook jest pierwszą na świecie firmą wykorzystującą technologię Film Touch, która sprawia, że ekran urządzenia jest jeszcze bardziej czuły na dotyk. Wybierając model Basic Touch otrzymasz czytnik z najprawdopodobniej najlepszym ekranem dotykowym na rynku.

  • Ultracienka obudowa zbliżona do kartki papieru oraz niewielka waga - najnowsza technologia pozwoliła na redukcję grubości obudowy czytnika, dzięki temu urządzenie jest jeszcze lżejsze.

  • E-booki w chmurze - jednym z mocniejszych atutów Basic Touch jest posiadanie aplikacji PocketBook Dropbox, dzięki której w prosty i błyskawiczny sposób możesz wgrać książki na swój czytnik bez użycia kabla.

  • Obłędnia niska cena - PocketBook 624 to jeden z najtańszych czytników z dotykowym ekranem.

Pionierska technologia Film Touch
PocketBook jest pierwszą firmą wykorzystującą technologię Film Touch w dotykowych, pojemnościowych ekranach. Dzięki temu, ekran czytnika Basic Touch jest bezkonkurencyjnie czuły na dotyk. Obsługa czytnika jest przyjemna jak nigdy dotąd.

Zapierający dech design
Minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo to jedna z cech marki PocketBook. Czytnik 624 oczarowuje swoim wyglądem, a równocześnie gwarantuje solidne wykonanie. Zwieńczeniem dzieła jest ultrasmukła obudowa. Żaden inny czytnik z dotykowym ekranem nie jest tak cienki jak Basic Touch.

Niekończąca się bateria
PocketBook 624 został wyposażony w litowo-jonowy akumulator 1300 mAhNa gwarantujący przeczytanie na jednym ładowaniu do 30 książek.

Jeden czytnik - wiele formatów
Cechą charakterystyczną czytników marki PocketBook jest obsługiwanie bardzo dużej liczby formatów plików. Basic Touch odczytuje wszystkie najpopularniejsze formaty książek bez potrzeby ich dodatkowej konwersji. Z kolei dzięki pięciu trybom czytania, w tym funkcji reflow (rozpływ), która dostosowuje wielkość i szerokość tekstu do ekranu, czytnik doskonale odczytuje pliki w formacie PDF.

Niezastąpiony dla osób czytających w językach obcych
Urządzenie jest wyposażone w słowniki ABBY Lingvo, dzięki którym łatwo i szybko można przetłumaczyć słowo bez konieczności odkładania czytnika i korzystania z zewnetrznych słowników. Wystarczy dotknąć wyraz palcem, żeby po krótkiej chwili zobaczyć jego tłumaczenie.

Przegląrka internetowa z możliwością przybliżania stron
PocketBook Touch Basic dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi 802.11 (b/g/n) łączy się z Internetem. Czytnik Basic Touch posiada niezwykle czuły ekran pojemnościowy sprawiający, że przeglądanie stron internetowych stanie się prawdziwą przyjemnością. Ponadto, nowy model pozwala na przybliżanie/ oddalenie stron, co nie było możliwe do tej pory. Basic Touch szybko łączy się z Internetem, dzięki któremu m.in. można skorzystać z wbudowanego kanału RSS.

E-booki w chmurze, czyli synchronizacja z Dropbox
Pocketbook Basic Touch jest zintegrowany z usługą Dropbox, który pozwala na prostą i automatyczną aktualizację biblioteki czytnika z książkami znajdującymi się na koncie Dropbox. Dzięki temu możliwe jest pobieranie plików prosto na czytnik bez potrzeby użycia kabla.

Jedyna w swoim rodzaju aplikacja ReadRate
Czytnik Basic Touch wyposażony jest w interesującą usługę ReadRate. Aplikacja została zaprojektowana z myślą o prawdziwych miłośnikach książek. ReadRate tworzy tzw. czytelniczą społeczność. Daje ona możliwość dzielenia się swoimi opiniami na temat książek, ocenę ich oraz dyskusje z innymi użytkownikami. Regularnie aplikacja informuje o nowościach czytelniczych, a także poleca książki, które według wcześniejszych ocen użytkownika perfekcyjnie trafiają w jego gust. Ponadto, aplikacja jest kompatybilna z portalami społecznościowymi takimi jak Facebook czy Twitter. ReadRate zapewnia satysfakcję z czytania jak nigdy dotąd.

Pamięć
Wbudowana pamięć PocketBook Basic Touch jest dwa razy większa niż w standardowych czytnikach. Możliwe jest także powiększenie pamięci do 32 GB. Dzięki temu na urządzeniu możliwe jest przechowanie do 30 tysięcy książek.
Ciesz się szybkością działania oraz wygodą użytkowania Basic Touch.