Bory Tucholskie. Turystykon - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Bory Tucholskie. Turystykon - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-927380-0-8
Język:
Polski
Data wydania:
Marzec 2017
Rozmiar pliku:
27 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
15,00
Cena w punktach Virtualo:
1500 pkt.

Pełny opis

Szanowni Państwo! Firma „Multimedia Art.” z Bydgoszczy wraz z wydawnictwem „E-bookowo” z Będzina przygotowała e-book pt. „Bory Tucholskie” – Turystykon. Można tę pozycję zamówić poprzez internet w wersji elektronicznej. Zamiarem realizatorów jest nie tylko przedstawienie tego pięknego regionu pod względem turystyczno-krajoznawczym ale wskazanie na zagadnienia i tematy związane z aktywnym, dogłębnym poznaniem środowiska Borów Tucholskich – największego obszaru leśnego w Polsce. Przygotowaliśmy, autorzy Jakub i Zbyszek Wróbel pozycję, która może przydać się jako encyklopedia tego pięknego miejsca i dać czytelnikom maksimum informacji przydatnych dla czynnego, pozytywnie absorbującego rozum i ciało odpoczynku.


Nazwa Turystykon wymyślona przez autorów, to nazwa powstała w celu poszerzenia zakresu pojęć „informator” i „przewodnik”. Oprócz najważniejszych, ogólnych i szczegółowych wiadomości z regionu przedstawione zostały także atrakcyjne sposoby aktywnego , nastawionego  na poznanie przyrody wszystkimi zmysłami wypoczynku. Jest też zawartych wiele rad, porad i dopowiedzi do tych wiadomości, które być może znajdziecie gdzie indziej. Liczne zdjęcia ilustrują urodę przedstawionych tematów. Opowiada się o roślinach, drzewach, pomnikach przyrody a także o zwierzętach zamieszkujących na tym terenie. Wybieramy się na grzyby i prezentujemy budowane dziś w stylu borowiackim drewniane domy.. Wędrujemy po szlakach turystycznych i zaglądamy do zabytkowych wsi i skansenów.


Realizując to przedsięwzięcie chcieliśmy dać pełne wyobrażenie przedstawionego  regionu w wielu dziedzinach poznawczych. Turystykon, to twórcze zapoznanie się ze środowiskiem w którym żyjemy lub  w którym chcielibyśmy przebywać. Piękne są Bory Tucholskie. Przyjemnie jest wspomnieć każdorazowy pobyt w tym terenie. Zachęcamy wszystkich do wybrania się w ten region. Piękno przyrody to jedna z podwalin piękna sztuki. Jest ono materiałem niewyczerpanym dla studiów, skarbnicą gotowych pięknych form, może również stanowić inspirację, którą  wspaniały sztukmistrz podchwyci i poprzez wyobraźnię przetworzy.

BESTSELLERY