Materiały edukacyjne dla pacjentów i ich opiekunów Praktyczne wskazówki wspierające edukację zdrowotną w pediatrii - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Materiały edukacyjne dla pacjentów i ich opiekunów Praktyczne wskazówki wspierające edukację zdrowotną w pediatrii - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7537-066-9
Język:
Polski
Data wydania:
9 września 2010
Rozmiar pliku:
660 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
47,97
Cena w punktach Virtualo:
4797 pkt.

Pełny opis

Tematyka

Publikacja zawiera gotowe do wykorzystania materiały edukacyjne dla dzieci chorych oraz ich rodziców i opiekunów. Publikacja w wersji elektronicznej stanowi niezastąpioną pomoc dla zespołu terapeutycznego przygotowującego dziecko i jego rodziców do samodzielnego funkcjonowania z chorobą, gdyż może być dowolnie powielana i rozdawana pacjentom w zależności od potrzeb.


Gwarancją najwyższej jakości jest patronat merytoryczny Krajowego Konsultanta w dziedzinie Pielęgniarstwa Pediatrycznego!


Korzyści

 • Dzięki gotowym materiałom przygotujesz dziecko i rodziców do samodzielnego funkcjonowania z chorobą;
 • Spełnisz nowe wymogi akredytacyjne dla szpitali i poprowadzisz programy edukacji zdrowotnej odpowiednio do potrzeb zdrowotnych pacjentów;
 • Będziesz zawsze mieć pod ręką materiały edukacyjne dla swoich pacjentów, mając pewność, że o niczym nie zapomną;
 • Zagwarantujesz najwyższą jakość opieki nad chorym dzieckiem bez tracenia czasu na przygotowywania notatek dla pacjentów.

Spis treści

W publikacji znajdują się materiały edukacyjne dla pacjentów z następującymi chorobami:

 

1. przewlekłymi

 

 • cukrzyca
 • białaczka
 • padaczka
 • zespół nerczycowy
2. ostrymi

 

 • zapalenie oskrzeli
 • ostra biegunka infekcyjna
 • zaparcia stolca
3. oraz inne

 

 • zasady przygotowania dziecka do pobytu w szpitalu
 • zalecenia dla matek karmiących piersią
 • zalecenia żywieniowe dla dzieci z otyłością prostą

BESTSELLERY