Kuchnia. Kolekcja dla smakoszy. Święta - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Kuchnia. Kolekcja dla smakoszy. Święta - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
24 listopada 2016
Rozmiar pliku:
34 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
8,99
Cena w punktach Virtualo:
899 pkt.

Pełny opis

Sposoby na przygotowanie 108 tradycyjnych świątecznych potraw, przepisy na aromatyczne mięsiwa, gorące napoje z małym procentem, ciasta, ciasteczka i inne słodkości oraz 42 wyśmienite pomysły na dania sylwestrowe - to wszystko znajdzie się w specjalnym wydaniu miesięcznika „Kuchnia" zatytułowanym „Święta". Numer ukazuje się  w ramach wyjątkowej „Kolekcji dla smakosza".

W wydaniu czytelnicy znajdą również przepisy na wigilijne dania ze zbóż, warzyw i owoców, grzybów i leśnych owoców, a także z ryb słodkowodnych i morskich, sposoby na marynowane mięsa, pomysły na potrawy do odgrzewania, wyrafinowane sylwestrowe przekąski oraz rozgrzewające drinki.

Redakcja wyjaśni również, skąd wzięły się wigilijne obyczaje i skąd pochodzi nazwa „sylwester", a pisarz Stanisław Tekieli ujawni pochodzenie nazw świątecznych potraw.

BESTSELLERY