Aktualności
 • 2016-12-12

  Nie zdążyłeś kupić wszystkich prezentów? Kurier nie dojechał na czas? A może prezent, który zamówiłeś, przyjechał do Ciebie uszkodzony i nie zdążysz już złożyć reklamacji? W Virtualo zakupisz prezenty „na ostatnią chwilę”, nawet godzinę przed kolacją wigilijną. O tym jak to zrobić i jak położyć ebooka pod choinką opowiadał w Polskim Radiu 24 prezes Virtualo i Biblioteki Akustycznej Beniamin Schön. Zachęcamy do posłuchania.

 • 2016-12-06

  Święta za pasem. Domyślamy się, że jesteście zabiegani i zaangażowani w przygotowania do tych wyjątkowych dni. A jeśli już znajdujecie chwilę na czytanie, to jest to raczej ebook a nie teksty w Virtualo ;). Na wszelki wypadek wrzucamy Wam jednak podsumowanie listopada. Kto wie… może komuś z Was podsuniemy w ten sposób pomysł na gwiazdkowy prezent.

 • 2016-12-05

  Mamy dla Was niespodziankę. Tylko dziś z okazji mikołajek ebooki, audiobooki i eprasę jeszcze taniej. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, żeby skorzystać ze zniżki.

 • 2016-12-01

  Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka lub dziewczyny? Nie wiesz, czym obdarować rodziców? Mamy dla Ciebie szybkie i proste rozwiązanie – podaruj książkę elektroniczną! Brak kosztów dostawy, zamówienie nawet na ostatnią chwilę, ekspresowa przesyłka – prezent w postaci vouchera możesz wydrukować lub przesłać mailowo komu chcesz i kiedy chcesz.

 • 2016-10-25

  W końcu nadeszły… Targi Książki w Krakowie! Wiemy, że wielu z Was czeka na to wydarzenie z niecierpliwością. Niektórzy szczęśliwcy mogą odwiedzić stoiska ulubionych wydawców i spotkać się z ukochanymi autorami. Jednak zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was ma możliwość wybrania się do Krakowa, dlatego na osłodę, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne promocje. Sprawdźcie, na jakie ebooki warto zapolować w Virtualo od 27 do 30 października.

 • 2016-10-19

  „Księga szeptów” zawładnęła sercami jurorów i otrzymała w tym roku wszystkie 3 nagrody: autor Varujan Vosganian zdobył Literacką Nagrodę Europy Środkowej Angelus i nagrodę im. Natalii Gorbaniewskiej, przyznawaną przez czytelników, natomiast tłumaczkę Joannę Kornaś-Warwas nagrodzono za najlepszy przekład.