Aktualności
 • 2016-08-01

  Latem macie w końcu trochę więcej czasu na czytanie? Podczas urlopu planujecie nadrobić książkowe zaległości? Chcecie być na bieżąco z nowościami i bestsellerami? Warto zajrzeć do naszego lipcowego podsumowania. Przedstawiamy Wam 10 ebooków, które w ubiegłym miesiącu sprzedawały się u nas najlepiej. Może Was zainspirujemy i sięgnięcie po jeden z tych tytułów…

 • 2016-07-27

  Od 4 lat nie znika z listy najpopularniejszych pisarzy francuskich. Nawet znany, ceniony i budzący wiele kontrowersji Michael Houellebecq pozostaje daleko w tyle. W 2015 r. w samej tylko Francji książki Guillaume Musso rozeszły się w nakładzie 1800000 egzemplarzy. Charakterystyczne dla jego powieści są nadprzyrodzone zjawiska, wyjątkowa plątanina uczuć i suspens. Sprawdźcie, czy odnajdziecie je również w najnowszej powieści. Ebook "Ta chwila" w sprzedaży już od 3 sierpnia.

 • 2016-07-26

  Na takie promocje warto czekać! Liczymy, że wywołamy szeroki uśmiech na twarzach wszystkich fanów fantastyki. Tylko 27 i 28 lipca wszystkie ebooki wydawnictwa Fabryka Słów kupicie aż 50% taniej! To nie wszystko… Ktoś z Was ucieszy się jeszcze bardziej, ponieważ zakupy za najwyższą kwotę nagradzamy Punktami Virtualo. Możecie zyskać nawet 500 zł na zakup kolejnych ebooków.

 • 2016-07-20

  Kultowe polskie wydawnictwo po siedemdziesięciu latach działalności wydaje pierwszego ebooka!
  Państwowy Instytut Wydawniczy idzie z duchem czasu i włącza do swojej oferty książkę elektroniczną. Pierwszym ebookiem, który zostanie wydany przez PIW, będzie „Pamiętnik z powstania warszawskiego” Mirona Białoszewskiego.

 • 2016-07-13

  Elle Kennedy, Christina Lauren, Marcin Wolski, Elżbieta Cherezińska, Helen Fielding, Brandon Sanderson, Stephen Hawking, George R. R. Martin, Tiziano Terzani, Ryszard Ćwirlej, Rafał A. Ziemkiewicz, Małgorzata Kalicińska… Ebooki tych i wielu innych autorów 15 i 16 lipca kupisz 35% i 50% taniej. Korzystając z promocji, możesz dużo zyskać: osoba, która zrobi zakupy za najwyższą kwotę, otrzyma od nas zwrot pieniędzy w postaci Punktów Virtualo. Warto skorzystać!

 • 2016-06-17

  Uważasz się za miłośnika popkultury? Jeśli tak, ta powieść jest dla Ciebie! Spektakularna akcja, niesamowite tempo, fascynujący, bogaty świat i wyraziści bohaterowie. Polecamy drugą odsłonę wyśmienitej space opery, odzwierciedlającą z niezwykłą dbałością kształt i sektory Drogi Mlecznej, zniszczonej przez serię potwornych wojen z Obcymi i Maszynami. „Głębia. Powrót” Marcina Podlewskiego już w sprzedaży.