Aktualności
 • 2016-06-10

  „To nie jest po prostu świetna powieść o Dysku, to powieść niezwykła... Wspaniałe podsumowanie.” (Kat Brown, „Daily Telegraph”). Fani twórczości Terry’ego Pratchetta jeszcze raz mogą spotkać się z ukochanym autorem na kartach jego ostatniej powieści. Cieszymy się, że „Pasterska korona” ukazuje się nareszcie w ebooku. Jednocześnie bardzo nam smutno, że ciągu dalszego nie będzie. :( "Pasterska korona" w sprzedaży już od 13 czerwca.

 • 2016-06-02

  Zbliża się lato. Niedługo wakacje i sezon urlopowy. Dla wielu z Was jest to zapewne fantastyczny okres, ponieważ czasu na czytanie też jest więcej. A skoro więcej czasu, to przydałoby się jeszcze więcej ebooków. Przygotowaliśmy więc dla Was specjalne kody rabatowe, dzięki którym zakupy zrobicie jeszcze taniej. Może uda się na przykład zaoszczędzić na dodatkowego ebooka ;-). Zachęcamy do skorzystania.

 • 2016-06-01

  Czytniki PocketBook Aqua i Touch Lux 3, kody na ebooki wydawnictwa Czarne, komplety 3 książek wydanych przez Czarne, roczne prenumeraty magazynu „Kontynenty”. To wszystko możecie wygrać w kolejnej odsłonie wakacyjnego konkursu wydawnictwa Czarne: Wielka Czarna Mapa. Mamy przyjemność być jednym z fundatorów nagród i zaprosić Was do udziału w konkursie.

 • 2016-05-23

  Promocje, które przygotowaliśmy na czas Warszawskich Targów Książki, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony. Bardzo nam miło z tego powodu. Obiecujemy, że za rok również postaramy się pozytywnie Was zaskoczyć. Tymczasem mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Wiemy już, do kogo trafią czytniki PocketBook Touch Lux 3 i doładowania Punktów Virtualo. Nagrodziliśmy aż 15 osób. Sprawdźcie, czy Wasz adres mailowy znajduje się na liście zwycięzców.

 • 2016-05-19

  Znamy już listę 20 książek nominowanych do Nagrody Literackiej Nike 2016. Część z nich dostępna jest w formie ebooka. Sprawdźcie, co już czytaliście, a jakie lektury jeszcze przed Wami. Może znajdziecie na liście swojego ulubionego autora lub ebooka, ktory Was niedawno zachwycił a może odkryjecie książkę, którą dopiero pokochacie. Zachęcamy do zapoznania się z wyborem jurorów.

 • 2016-05-18

  W ubiegłym roku z okazji Warszawskich Targów Książki przygotowaliśmy dla Was akcję pod hasłem „Czas czytelniczych cudów”, w której bestsellerowe ebooki mogliście kupić w bardzo atrakcyjnej cenie 9.90 zł. W tym roku też chcemy sprawić, żeby to majowe wydarzenie było dla czytelników czasem szczególnym. Czy nam się uda? Sprawdźcie sami!