Aktualności
 • 2018-02-06

  Jakie ebooki i audiobooki towarzyszyły Wam w długie styczniowe wieczory? Przez które tytuły zasypialiście do pracy? W towarzystwie których lektur spędzaliście weekendy? Lista styczniowych bestsellerów nikogo nie zaskoczy. Znajdziecie na niej takie nazwiska, jak Coben, Miłoszewski, Mróz, Brown, Zafon, Lackberg czy Wicha. Sprawdźcie, czy jesteście na bieżąco z najgorętszymi tytułami tej zimy!

 • 2018-01-31

  Wiosny póki co na horyzoncie nie widać. Na wszystkich nałogowych czytelników czeka za to wiele gorących premier! A wśród nich takie nazwiska, jak: B.A. Paris, James Rollins, Lauren Weisberger czy Olga Rudnicka. Z premierowych powieści dowiecie się, dlaczego diabeł nie ubiera się już u Prady, czemu Donald Trump wygrał wybory, a także na co uważać podczas kupowania nieruchomości. Zobaczcie sami!

 • 2018-01-30

  Dokonują niemożliwego, wspinając się na wierzchołek świata. Pokonują ludzkie ograniczenia i własne słabości. Nie brak im jednak egoizmu i przerośniętych ambicji. By osiągnąć cel są gotowi poświęcić wszystko – nawet życie. Stają oko w oko z naturą i wychodzą naprzeciw śmierci. O himalaistach powstało w ostatnim czasie wiele książek. Oto kilka z nich, po które warto sięgnąć.

 • 2018-01-30

  Najbardziej poczytny polski pisarz ostatnich lat, wielbiciel gór i biegania, młody prawnik. Najlepiej czuje się w stylistyce kryminalnej, ale nie stroni od innych gatunków. Jego książki pokochała Tess Gerritsen. On sam czyta zaś bez opamiętania, co przekłada się na jego pisarskie wybory. Remigiusz Mróz powraca z nową powieścią!

 • 2018-01-22

  Dziennikarz, pisarz kryminałów młodszego pokolenia, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru. Do księgarń trafiła właśnie nowa powieść Wojciecha Chmielarza. To kolejna część cyklu o komisarzu Mortce, który tym razem będzie musiał zmierzyć się z mafijnymi porachunkami, podwójnym morderstwem i poważnymi oskarżeniami pod adresem jego kolegi po fachu.

 • 2018-01-09

  Tegoroczna gala Paszportów Polityki 2017 odbędzie się 9 stycznia. Po raz 25. artystom zostaną przyznane nagrody w kategoriach: film, teatr, literatura, muzyka popularna, muzyka poważna, sztuki wizualne oraz – od 2016 roku – kultura cyfrowa.