Aktualności
 • 2016-01-22

  Z radością informujemy, że wiemy już, kto otrzyma ebooka „Zero”. Przypominamy, na czym polegało zadanie konkursowe: Książki Elsberga dotyczą bliskich nam tematów. Pokazują, jakie zagrożenia może nieść ze sobą rozwój i coraz większe uzależnienie od elektroniki. „Blackout” mówił o kryzysie energetycznym. „Zero” porusza temat bezpieczeństwa w internecie. Jaki temat powinien, Twoim zdaniem, poruszyć autor w swojej kolejnej powieści. Chcesz wiedzieć, czy wygrałeś? Sprawdź!

 • 2016-01-20

  Dzień Babci, Dzień Dziadka – o tych świętach warto (nawet trzeba!) pamiętać. Dziadkowie z pewnością ucieszą się z życzeń i upominków – pamiętajcie, że możecie skorzystać z naszej funkcji „Zamawiam na prezent” ;) –  jednak istnieje coś, co da im jeszcze więcej radości: obecność, rozmowa, zrozumienie, wspólnie spędzony czas. Czasem macie z tym problem? Przedstawiamy Wam ebooki, po przeczytaniu których prawdopodobnie spojrzycie na pewne kwestie zupełnie inaczej. 

 • 2016-01-15

  Przeczytaj najnowszą powieść autora bestsellerowego „Blackoutu”. Marc Elsberg po raz kolejny podejmuje bardzo aktualny i kontrowersyjny temat. Weź udział w konkursie i wygraj „Zero”. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie…

 • 2016-01-13

  Z przyjemnością informujemy, że wyłoniliśmy zwycięzców konkursu dotyczącego najnowszej powieści Lee Childa "Zmuś mnie". Pytanie konkursowe było niezwykle proste: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać tę powieść? Przyszło do nas wiele ciekawych odpowiedzi; jak widać, autor jest przez Was bardzo lubiany. Sprawdźcie, które z nich spodobały się nam najbardziej.

 • 2016-01-13

  Po „Wołaniu kukułki” i „Jedwabniku” przyszedł czas na kolejny thriller Roberta Galbraitha. Jest mroczniej, bardziej przerażająco, zagadkowo. To wyjątkowo niebezpieczna lektura – grozi zarwaną nocą, przypaleniem obiadu lub przegapieniem swojego przystanku. „Żniwa zła” już w sprzedaży!

 • 2016-01-04

  WYNIKI KONKURSU (podajemy tylko fragment adresu mailowego): 1. miejsce - ewk.....cz@interia.pl (zakupy o wartości 425 zł), 2. miejsce har.....o@wp.pl i 3. miejsce - joa.....a@op.pl. Zdobywca 1. miejsca otrzymuje od nas iPoda Shuffle, za drugie miejsce nagradzamy voucherem na zakup audiobooków o wartości 75 zł, a za trzecie - voucherem o wartości 50 zł. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z Państwem drogą mailową.