Aktualności
 • 2017-11-10

  Czy można było sobie wymarzyć lepszą czytelniczą jesień? Lackberg, Mróz, Follett, Marinina, Lagercrantz. W tym sezonie zdecydowanie nie możemy narzekać na brak ciekawych ebooków do przeczytania. Na naszej liście październikowych bestsellerów znalazły się głównie kryminały. Nie zabrakło jednak tegorocznego noblisty, Kena Folletta czy biografii Anny Przybylskiej. Zresztą zobaczcie sami!

 • 2017-10-30

  Tworzy wzruszające historie, pisze o miłości, skupia uwagę milionów czytelników na całym świecie. Podczas swojej wizyty w Polsce Nicholas Sparks udzielił Virtualo wywiadu, w którym opowiedział o swojej najnowszej książce „We dwoje”, o pisarskich nawykach, trudnych początkach i źródłach inspiracji. Zachęcamy do lektury. 😊

 • 2017-10-24

  Krakowskie Targi Książki to nie tylko wielkie święto wszystkich czytelników, lecz także wspaniała okazja, by upolować wymarzone książki w supercenach i spotkać się z ulubionymi autorami! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc rabatów i konkurs 😊 Zobaczcie sami!

 • 2017-10-23

  Bardzo często macie problemy z odsłuchiwaniem audiobooków na iPhonach. Ponieważ często piszecie o tym w mailach lub dzwonicie do nas w tej sprawie, postanowiliśmy ułatwić nieco życie posiadaczom tych urządzeń i krótko napisać, jak to zrobić.

 • 2017-10-20

  16 października 2017 roku swoją oficjalną premierę miała niezwykła publikacja dla przedszkolaków. „Moje miasto Warszawa” to nowy projekt Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, przygotowany we współpracy z Biblioteką Akustyczną.

 • 2017-10-17

  “Pierwszy śnieg” Jo Nesbo został sfilmowany. W rolę uwielbianego przez czytelników komisarza Harry’ego Hole’a wcielił się Michael Fassbender. Film można już oglądać w polskich kinach.