Aktualności
 • 2017-09-29

  Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny październik upłynie nam pod znakiem kryminałów. Wytrawni czytelnicy w menu na ten miesiąc znajdą takie nazwiska, jak: Aleksandra Marinina, Henning Mankell, John Grisham, a także Tess Gerritsen w nowym wydaniu oraz Stephen King.

 • 2017-09-27

  Fani prozy Remigiusza Mroza są z pewnością zachwyceni – od dziś w sprzedaży 6. tom cyklu z Joanną Chyłką. Tym razem ulubiona prawniczka licznego grona czytelników zmierzy się ze sprawą sprzed lat, która powraca do niej jak bumerang.

 • 2017-09-26

  Autor kultowego „Pamiętnika”, Nicholas Sparks, stworzył dla swoich fanów kolejną wciągającą historię. Polska premiera ebooka „We dwoje” jest zaplanowana na 27 września 2017 r. Miłośnicy powieści obyczajowych i chwytających za serce historii będą z pewnością zachwyceni.

 • 2017-09-25

  Szukamy Web Developera, który dołączy do naszego zespołu.

  Chętnych zapraszamy do kontaktu poprzez serwis pracuj.pl

 • 2017-09-19

  Hanya Yanagihara, która swoim „Małym życiem” szturmem zdobyła serca czytelników z całego świata, powraca z kolejną książką. „Ludzie na drzewach” to debiutancka powieść autorki. Wydawnictwo W.A.B. zdecydowało się wydać ją w Polsce. Ebook „Ludzie na drzewach” to historia zupełnie różna od tej przedstawionej w „Małym życiu”, jednak równie ujmująca i zapadająca w pamięć.

 • 2017-09-18

  Przypadające na 22 września proekologiczne święto jest zwieńczeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Dzień bez Samochodu, obchodzony w Polsce od 2004 roku, świętują Stany Zjednoczone, kraje Unii Europejskiej oraz niektóre państwa azjatyckie. Przesiądź się tego dnia do komunikacji miejskiej i zabierz ze sobą ebooka!