18 wywiadów na 18-lecie VIVY - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
411 MB
Czas:
5 godz. 59 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Viva to jeden z najchętniej czytanych magazynów w Polsce. Jednym z elementów, który od lat sprawia, że czytelnicy sięgają po kolejne numery, są świetne wywiady. Przez kilkanaście lat działalności czasopisma uzbierało się tych wywiadów kilkaset, jednak redakcja postanowiła wybrać osiemnaście najlepszych, cieszących się największym uznaniem zarówno dziennikarzy współtworzących gazetę, jak i czytelników. Tak właśnie powstała publikacja, dzięki której jedni mogą sobie przypomnieć te inspirujące rozmowy, inni – usłyszeć po raz pierwszy wspaniałe wywiady ze znanymi i cenionymi postaciami.

Teraz „18 wywiadów na 18-lecie Vivy” to wydanie dostępne również w wersji dźwiękowej. Wspaniale przeczytane przez Krzysztofa Banaszyka i Laurę Breszkę.


Nagranie to blisko sześć godzin fascynujących historii i opowieści ludzi mediów i kultury. Można do nich wracać wielokrotnie, ponieważ tworzony przez Vivę nastrój przypomina rozmowę z przyjaciółmi.

18 wywiadów na 18-lecie VIVY
01 - Jeremi Przybora
02 - Krzysztof Krawczyk
03 - Magdalena Zawadzka
04 - Tomasz Stanko
05 - Magda Gessler
06 - Agata Młynarska
07 - Jolanta Kwaśniewska
08 - Jerzy Gruza
09 - Jerzy Stuhr
10 - Urszula Dudziak
11 - Zbigniew Zamachowski
12 - Borys Szyc
13 - Jan Jakub Kolski
14 - Anna Przybylska
15 - Szymon Szurmiej i Golda Tencer
16 - Sławomir Mrozek
17 - Joanna Bator
18 - Magda Umer

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY