90 Minut W Niebie - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
ISBN:
978-83-755-7108-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
336 MB
Czas:
6 godz. 7 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Niezwykłe świadectwo człowieka, który stanął u bram nieba Niezwykła relacja człowieka, który odwiedził niebo! Książka, która poruszyła serca czytelników na całym świecie, teraz dostępna również jako audiobook. Don Piper opisał swoje przeżycia po wypadku drogowym, w efekcie którego został uznany za zmarłego. Po zderzeniu aut na drodze sanitariusze stwierdzili ustanie funkcji życiowych i śmierć na miejscu, jednak Piper... odwiedził wówczas niebo, o czym sam opowiedział, gdy w cudowny sposób „obudził się” 90 minut później. Książka i audiobook to szczegółowy opis półtorej godziny doświadczania piękna i spokoju oraz tego, jak ten czas wpłynął na autora i jego życie. To również tekst będący otuchą dla osób, które przeżyły wypadek, straciły kogoś bliskiego lub po prostu boją się przemijania i śmierci. Piper to bohater z krwi i kości, który opowiada co prawda o najpiękniejszej podróży swojego życia, ale nie szczędzi szczerości w opisach fizycznego cierpienia, jakie towarzyszyło dochodzeniu do siebie po wypadku. Poruszający audiobook w interpretacji Macieja Orłowskiego.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY