Afganistan - relacja BOR-owika - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0920-8
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
992 MB
Czas:
18 godz. 2 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Afganistan długi czas był jedną z głównych płaszczyzn konfrontacji świata zachodniego z terroryzmem. Braliśmy w tym czynny udział. Audiobook „Afganistan. Relacja borowika” jest zapisem zdarzeń, opowiedzianych przez jednego z uczestniczących w nich Polaków, przedstawiciela BORu. Na pierwszej linii frontu stają bowiem nie tylko żołnierze, ale przedstawiciele dyplomacji i różnych służb. Relacja toczy się prawdziwie, bez przerysowań, z oddaniem całego autentyzmu tamtych dni. Ma walor wiarygodności, ponieważ jest historią z pierwszej ręki. Pracownik BORu ukrywa się pod pseudonimem Jana Jagody, autor znacznie sprawniej niż piórem posługuje się pistoletem czy karabinem, dlatego drugi współautor pomaga prowadzić opowieść. Dzięki temu powstała historia odsłaniająca mankamenty naszej misji wojskowej, a zarazem przedstawiająca heroizm i trud ciężkiej pracy. Jaką rolę spełniali w Afganistanie dziennikarze, jaką misję mieli do spełnienia żołnierze? Jakie relacje miały ze sobą te dwa środowiska? Ciekawe do posłuchania dla osób interesujących się polityką i współczesnym światem. Terroryzm jest obecnie wpisany w tkankę każdego państwa, dlatego warto posłuchać jak to jest być blisko.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY