Aleja Szucha. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Aleja Szucha. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
2,7 MB
Czas:
3 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

Dla turystów i tych, którzy chcieliby odbyć jeszcze jeden spacer po Warszawie: znakomity cykl przewodników audio, z którym można zaplanować wycieczkę po polskiej stolicy. Na serię „Szlakiem warszawskich zabytków” składa się w sumie kilkanaście odcinków opracowanych przez wykwalifikowanego przewodnika z wieloletnim doświadczeniem. Tym razem Ewa Chęć przedstawia słuchaczom Aleję Szucha. To jedna z najbardziej niezwykłych ulic stolicy – od lat jedna z najwspanialej prezentujących się arterii Warszawy. Wspaniała architektura, osobistości związane z Aleją Szucha, ważne wydarzenia historyczne – o tym wszystkim posłuchamy, sięgając po audiobook w interpretacji Mateusza Błażkowa. W serii ukazały się również odcinki traktujące o Muzeum Powstania Warszawskiego, Placu Piłsudskiego, Cmentarzu Wojskowym Powązki. Wszystkie odcinki to rzetelnie opracowane informacje, które wzbogacą wiedzę osób chcących zasięgnąć informacji o najwspanialszych, godnych uwagi miejscach w Warszawie. Poruszanie się po mieście będzie od tej pory ciekawsze, ponieważ świadomość historyczna sprawia, że stolica nabiera jeszcze bardziej niezwykłego charakteru i klimatu.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY