Aleje Jerozolimskie. Szlakiem warszawskich zabytków - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Aleje Jerozolimskie. Szlakiem warszawskich zabytków - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-635-6792-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
3,4 MB
Czas:
4 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,70
Cena w punktach Virtualo:
270 pkt.

Pełny opis

W Warszawie jest wiele miejsc, które warto odwiedzić, zobaczyć, poznać z bliska. Tym, którzy lubią wiedzieć, jakie historie kryją się za budynkami, parkami, placami i ulicami, mogą teraz sięgnąć po serię znakomitych audiobooków. To przewodniki w wersji audio. Przygotowane przez Ewę Chęć, doświadczoną przewodniczkę, która w sposób zwięzły i interesujący opowiada o poszczególnych zabytkach stolicy. Kilkuminutowe nagrania pozwolą zapoznać się z ważnymi wydarzeniami związanymi z poszczególnymi miejscami omówionymi w cyklu i innymi istotnymi informacjami dotyczącymi architektury, przeszłości i teraźniejszości. Tym razem autorka zabiera słuchaczy do Alei Jerozolimskich, jednej z najbardziej charakterystycznej i rozpoznawalnej arterii stolicy. Poznamy ważne budynki mieszczące się przy tej ulicy oraz szereg informacji na temat zmian, jakie zachodziły w jej wyglądzie na przestrzeni lat. Polecamy również inne odsłony serii: przewodniki po Alei Szucha, cerkwi pw. Marii Magdaleny, Placu Teatralnym. Wszystkie odcinki w wersji audio prezentuje Mateusz Błażkow.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY